Lataa

Yhteystiedot

Vallila interior pääkonttori

Oy Vallila Interior Ab

Oy Vallila Collection Ab

Oy Vallila Contract Ab

Nilsiänkatu 15, 00510 Helsinki

Puh. 020 776 7700

Fax 020 776 7701

Collection jälleenmyyjät

Katso jälleenmyyjät

Contract tarjouspyynnöt

projekti@vallilainterior.fi

Vallila vaihde

vallila@vallilainterior.fi

Vallila Interior logistiikkakeskus

Logistiikkakeskus

Vanha Tuusulantie 198

04360 Tuusula

Puh. 020 776 7700

Fax 020 776 7701

vallila@vallilainterior.fi

Vallila Contract varasto

Jarkko Numminen 020 776 7838

jarkko.numminen@vallilainterior.fi

Vallila Collection varasto

Jarkko Numminen 020 776 7838

jarkko.numminen@vallilainterior.fi

OTA YHTEYTTÄ

Kerro meille kuinka voimme auttaa! Etsimme sopivimman yhteyshenkilön ja palaamme asiaan henkilökohtaisesti.

HENKILÖT

Kuinka voimme auttaa?

Aino Terävä
Anna Voutilainen
Anne Berner
Anne Bruce
  • Vähittäismyynti (Uusimaa, Pirkanmaa, Varsinais-Suomi)
  • Puhelin: +358 (0)40 763 4264
  • Mobile: +358 (0)40 763 4264
  • Mail: anne.bruce@vallilainterior.fi
Anne Jacobsén
Anni Saarelainen
Anu Niemi
Elisa Mattila
Emma Niskanen
Erika Öhman
Fanny Qvickstrom
Hanna Nenonen
Hanna Siegfried
Henry Ahlavuo
Janne Luotonen
  • Vähittäismyynti (Pohjanmaa, Keski-Suomi, Itä-Suomi)
    Vallila Collection
  • Puhelin: +358 (0)40 707 4291
  • Mobile: +358 (0)40 707 4291
  • Mail: janne.luotonen@vallilainterior.fi
Julia Lopez
Katri Pehkonen
Kristiina Saramies
Laura Raesalmi
  • projektikooridnointi, asiakaspalvelu, Silent Gliss
    Vallila Contract
  • Puhelin: + 358 (0)20 7767 731
  • Mobile: + 358 (0)40 504 9127
  • Mail: laura.raesalmi@vallilainterior.fi
Marika Suominen
Markus Kollin
Mathias Berner
Miku Berner
Niina Seppänen
Nikke Siltanen
Outi Aalto
Pekka Karkkolainen
Piia Iso-Kuortti
Piia Vilja
Reetta Soikkala
Rudolf Berner
Satu Hamara
Seija Laurila
Seija Strand
  • Projektimyynti, tekstiilimatot ja -laatat
    Vallila Contract
  • Puhelin: + 358 (0)20 7767 874
  • Mobile: + 358 (0)40 753 5588
  • Mail: seija.strand@vallilainterior.fi
Soile Hannula
Taru Latva-Pukkila
Terhi Kupiainen